اوبـــــــر ایــــــران

اجاره ون دربستی

در زمینه ارائه خدمات تشریفاتی از قبیل رزرو هتل ها، خودروهای لوکس ،تامین نیروی انسانی و اخذ ویزای ایران و برگزاری اجلاس و همایش فعالیت می نماید. نکته حائز اهمیت در مورد این شرکت توانایی انجام مسئولیت ها در کوتاهترین بازه زمانی و انجام رزرواسیون هتلها حتی در زمان برگزرای نمایشگها می باشد. از افتخارات اوبر ایران رزومه قوی و همکاری با ارگانها و سازمانهای دولتی سفارتها و شرکتهای خارجی و داخلی معتبر است .

  1. اخذ ویزا و جایگاه تشریفات CIP : با استفاده از خدمات جایگاه تشریفات اختصاصی، کلیه امور پروازی اعم از گذرنامه ، ویزا، بار، ترانسفر مسافر از فرودگاه تا منزل یا هتل و بالعکس بعهده شرکت می باشد در جایگاه تشریفات CIP خدمات ریز در حداقل زمان ممکن برای مسافرین محترم فراهم می گردد. -همراهی نیروهای تشریفاتی و اسکورت از پای پلکان هوابیما تا محل جایگاه و بالعکس و خروج از گیتهای جداگانه اختصاصی -انجام کلیه امور تشریفات دریافت و تحویل بار توسط متصدیان تشریفات -انجام تشریفات گمرکی -انجام کلیه تشریفات ترافیکی اعم از رزرو صندلی و پذیرایی از مسافر و همراهان
  2. اجاره خودروهای لوکس و تشریفاتی ( بدون راننده و با راننده) : – خودروهای تشریفاتی مدرن لوکس و فوق لوکس شامل : بنز، BMW و سوناتا و …با راننده جهت مراسم تشریفاتی ، سرویس فرودگاهی و … – خودروهای گروهی شامل: ون هایس، میدل باس، و اتوبوس جهت سرویسهای درون شهری تورهای گروهی و ایاب و ذهاب – خودرو با راننده، به موسسات و ادارات دولتی و خصوصی در بازه های زمانی کوتاه مدت و بلند مدت.
Uber Iran

تلفن ثابت : 02133280800

تلفن های تماس : 0912209527

تلفن های تماس : 09191212655
پوشش گسترده اوبـــــــر ایــــــران در شهرهای مختلف جهت

اجاره ون